Szkółka bramkarska GOALKEEPER

Założycielem oraz głównym trenerem szkółki brakarskiej GOALKEEPER jest Sergey Shipovskiy. Urodzony 2 stycznia 1965 roku w Iżewsku (Rosja). Piłkarz grający na pozycji bramkarza, trener piłkarski. Wychowanek klubu Zienit Iżewsk, następnie grał w zespołach: Gastello Ufa. Krylia Sowietow Kujbyszew, Karpaty Lwów, Szachtar Donieck, Tekstilszczik Kamyszyn.

Naszym adeptom oferujemy możliwość podnoszenia umiejętności na TRENINGACH, WARSZTATACH oraz OBOZACH BRAMKARSKICH.

Warsztaty bramkarskie

Metody szkolenia w szkółce bramkarskiej ”GOALKEEPER” Sergey Shipovskiy opiera się na systemie szkoleniowym opartym na zasadzie indywidualnego podejście do każdego uczestnika, na bazie materiałów ze szkolenia bramkarzy i bramkarek z FIFA. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z oferta naszych warsztatów dla bramkarzy i bramkarek.

Obozy bramkarskie

Obozy dla bramkarzy i bramkarek skierowane są dla osób, które chcą podnieść swoje umiejętności, nawiązać nowe znajomości oraz wymienić się doświadczeniami, a przede wszystkim dają możliwość, pod okiem fachowców, profesjonalnego przygotowania do sezonu.

Treningi

Szkółka bramkarska GOALKEEPER oferuje codzienne treningi bramkarskie. Poszukujemy osób aktywnych, pełnych energii, chętnie spędzających czas w gronie rówieśników. Uczymy od podstaw zasad sportowego trybu życia, wpajamy wartości towarzyszące postawie fair play, wyłaniamy i szlifujemy niezwykłe sportowe talenty, które być może już za kilka lat będą podziwiane przez kibiców kadry narodowej.